O Nas
Body Tempel to coś wiecej niż miejsce w którym najlepsi okazują się lepszymi. Zmienilismy każdy aspekt naszego członkostawa aby obejmował zintegrowane oferty , abys był w najlepszej formie przez czały czas .

Osiągnij dobre samopoczucie fizyczne, emocjonalne i duchowe , wzmacnjajac swoje ciało z naszymi terningami .

Oferujemy terningi i programy dopasowane do wszytskich zainteresowanych i poziomów sprawności i zaawansowania niezależnie czy cwiczysz w domu , na dworze czy na siłowni . Nasi instruktorzy są po to abu zapewnić Ci skuteczy i inspirujący terning . Nausz się z nami nowych ruchów i poszerzaj swój repertuar ćwiczeń aby wstrzasnąć swoją rutyną .

Nie ma nic lepszego niż posiadanie własnego trenera , mentora . Potrzebujesz dodatkowej motywacji - Dlatego tu jesteśmy . Nasi trenerzy to ceryfikowani eksperci w zakresie filozofi ćwiczeń anatomi , opracowywania programów treningowych , stosowania ćwiczeń i oceny sprawności .Doskonale potrafią wykorzystać tą wiedzę do realizacji Twoich celów niezależnie od wieku , płci i poziomu sprawności . Nasi eksperci trenerzy zaangażowani są we wspieranie Cie w zmienianiu Twojego zdrowa i osągania celów .
Co nas wyróżnia
Mamy połączone ponad 20-letnie doświadczenie osobiste i zawodowe, wiedzę, jak je stosować, a także posiadamy wiele stopni naukowych, a także certyfikaty w takich obszarach, jak trening osobisty online, coaching biegowy, siła i kondycja, odżywianie fitness, odżywianie sportowe, nauka o ćwiczeniach, systemy informacyjne i biznes. Żadna część naszego procesu nie jest zautomatyzowana. My - BODY TEMPLE-osobiście zajmujemy się każdym etapem procesu
Idea Body Temple
Chciałbyś uzyskać lepsze wyniki ze swojego treningu?
Nie uzyskujesz wyników? Prawdopodobnie korzystasz z niewłaściwego programu. W większości programów kobiety i mężczyżni wykonują te same treningi Lub lub wykonujesz trening o wysokiej intensywności i dużo ćwiczeń cardio, które mogą pomóc Ci schudnąć na początku, ale nie nadadzą Ci pożądanego kształtu. Więc co powinieneś zrobić zamiast tego?
Potrzebujesz skutecznych technik treningowych, które są ukierunkowane na typowe problemy Dzięki naszym programom nauczymy Cię, jak w końcu zacząć budować wymarzoną sylwetkę, jakie pragniesz. Jeśli, tak jak większość moich klientów, będziesz kontynuować kolejne programy, będziemy regularnie oceniać Twój organizm poprzez zdjęcia postępów i dopasuję Ci odpowiednie treningi do Twojej sylwetki. Nie ma innego programu online, który oferowałby tę usługę w tej cenie. Obiecuję, że pokochasz to i wyniki! Spersonalizowane programy, dzięki którym możesz trenować, gdzie i kiedy chcesz
Nasi trenerzy
BMI
BMR