Buduj siłę, nabieraj formy, skacz wyżej, biegnij szybciej - bez względu na Twoje cele z BODY TEMPLE pomożemy Ci je osiągnąć .
Osiągnięcie pożądanych rezultatów sprawnościowych może czasami być dość trudne, gdy tylu ekspertów udziela porad dotyczących diety, ćwiczeń, a nawet snu. Czasami codzienna walka z pracą i życiem może naprawdę wytrącić Cię z równowagi i zanim się zorientujesz, nie byłeś na siłowni od miesięcy i nie czujesz się sobą .Jeśli nawet próbowałeś zwiększyć swoją aktywność fizyczną, ale ciągle szukałeś wymówek lub nie masz pewności co do najlepszego sposobu działania, zespół certyfikowanych profesjonalistów BODY TEMPLE może Ci pomóc.
BODY TEMPLE z dumą wita osoby na każdym poziomie sprawności, niezależnie od umiejętności, wieku i doświadczenia. Śledzimy Twoje postępy, regularnie oceniając Twoje pomiary, spożycie kalorii i cele, a razie potrzeby modyfikując plan sprawności. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci w uzyskaniu formy. Staramy się uczyć naszych podopiecznych nawyków na całe życie, aby mogli wyglądać i czuć się najlepiej do końca życia.
Skorzystaj z mojej oferty
Chcesz czuć się dobrze, zdrowo i solidnie? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!
Jesteśmy największą platformą oferującą treningi dopasowane do Twoich celów i poziomu umiejętności.
Co Tydzień nowy zestaw ćwiczeń na poszczególne grupy mięśniowe dla kobiet i mężczyzn.
Sam wybierasz miejsce i czas treningu.
W każdy weekend dodatkowo trochę naszej wiedzy.
Abonament
Cena
7 dni
Abonament na 7 dni
1 miesięcy
Abonament na 1 miesiąc
3 miesięcy
Abonament na 3 miesiąc
6 miesięcy
Abonament na 6 miesiąc
BMI
BMR