Buduj siłę, nabieraj formy, skacz wyżej, biegnij szybciej - bez względu na Twoje cele z BODY TEMPLE pomożemy Ci je osiągnąć .
Osiągnięcie pożądanych rezultatów sprawnościowych może czasami być dość trudne, gdy tylu ekspertów udziela porad dotyczących diety, ćwiczeń, a nawet snu. Czasami codzienna walka z pracą i życiem może naprawdę wytrącić Cię z równowagi i zanim się zorientujesz, nie byłeś na siłowni od miesięcy i nie czujesz się sobą .Jeśli nawet próbowałeś zwiększyć swoją aktywność fizyczną, ale ciągle szukałeś wymówek lub nie masz pewności co do najlepszego sposobu działania.
BODY TEMPLE z dumą wita osoby na każdym poziomie sprawności, niezależnie od umiejętności, wieku i doświadczenia. Śledzimy Twoje postępy, regularnie oceniając Twoje pomiary, spożycie kalorii i cele, a razie potrzeby modyfikując plan sprawności. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci w uzyskaniu formy. Staramy się uczyć naszych podopiecznych nawyków na całe życie, aby mogli wyglądać i czuć się najlepiej do końca życia.
Skorzystaj z mojej oferty
Chcesz czuć się dobrze, zdrowo i solidnie? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!
Jesteśmy największą platformą oferującą treningi dopasowane do Twoich celów i poziomu umiejętności.
Co Tydzień nowy zestaw ćwiczeń na poszczególne grupy mięśniowe dla kobiet i mężczyzn.
Sam wybierasz miejsce i czas treningu.
W każdy weekend dodatkowo trochę naszej wiedzy.
Abonament
Cena
1 miesięcy
Abonament na 1 miesiąc
3 miesięcy
Abonament na 3 miesiąc
6 miesięcy
Abonament na 6 miesiąc
BMI
BMR