Programy treningowe
Witamy w całkowicie nowym stylu szkolenia online. Programy dostosowane do Twojego poziomu sprawności, harmonogramu i preferencji dotyczących stylu treningu. Możesz wybrać program Siłownia lub Dom, ile dni w tygodniu trenujesz i w jakie dni chcesz trenować.

Mam programy na poziomie początkującym, które pomagają stworzyć podstawy dla innych programów (odpowiednie również dla klientów w ciąży lub starszych klientów). Do wyboru mam też wiele programów średnio zaawansowanych i zaawansowanych - niezależnie od tego, czy Twoim celem jest spalanie tkanki tłuszczowej, czy budowanie siły. Dopasuję Ci odpowiedni program, kiedy się zarejestrujesz, abyś czuł wyzwanie, ale nie był przytłoczony.
PROGRAM- PIERWSZY RAZ NA SIŁOWNI

Jedną z największych przeszkód dla większości nowicjuszy w fitnessowym stylu życia jest wejście na siłownię, zwłaszcza jeśli nie czują się dobrze w tłumie lub mają niższą samoocenę. Rozumiemy, wszyscy byli w takiej sytuacji. Nasz pierwszy plan ćwiczeń na siłowni jest stworzony specjalnie dla tych, którzy chcą zrobić ten krok, ale nie są pewni, co zrobić, gdy już tam będą. Ułatwiamy to bez naszego wstępnego treningu. Przeprowadzimy Cię przez każdą większą grupę mięśni i poprosimy o wykonanie jednego lub dwóch ćwiczeń w tylu zestawach. Ćwiczenia są zwykle wykonywane na maszynie, dzięki czemu ruch jest bardzo prosty i umożliwia ćwiczenie każdego mięśnia. Przyślemy Ci plan, a Ty wyjdziesz z podstawową wiedzą na temat najczęściej wykonywanych ćwiczeń i pewnością siebie, aby wrócić i iść naprzód. Ten plan jest również idealny dla osób powracających po dłuższej przerwie, aby przyzwyczaić mięśnie do treningu oporowego w początkowym tempie.

PROGRAM - UTRATA WAGI

Dla kogo jest ten program !!!

Ten plan odchudzania jest dla Ciebie! Jeśli jesteś gotowy, aby schudnąć, zmienić skład ciała i uzyskać formę, ten program Ci w tym pomoże. Obecnie program odchudzania nie jest uniwersalny - tworzymy programy dostosowane do Twoich potrzeb. Oznacza to, że możesz ważyć 115 kg lub 250 kg, a my stworzymy program odchudzania dostosowany do Twoich potrzeb.

Program odchudzania będzie ukierunkowany na poprawę składu ciała, a także poprawę kondycji poprzez zmiany odżywiania, trening oporowy i cardio. Chociaż będziemy skupiać się na zmianach całego ciała i sprawności, pomożemy Ci również skupić się na obszarach, w których najbardziej zależy Ci na poprawie, takich jak wygląd lub kondycja, lepsze pośladki lub szybsze bieganie, zgrabne nogi lub duże przysiady itp.

Co zyskujesz dzięki programowi odchudzania 


Plan treningowy dostosowany do Ciebie na podstawie Twoich celów. Może to obejmować cardio, pracę siłową, mobilność itp., A plan może być oparty na domu, na siłowni. Twoja sytuacja pomaga określić plan, który dla Ciebie przygotujemy.

Nieograniczone wsparcie ode mnie za pośrednictwem wiadomości. Skontaktuję się z Tobą co najmniej raz w tygodniu, choć często częściej, i możesz skontaktować się ze mną w dowolnym momencie, aby zadać pytania, zgłosić wątpliwości lub po prostu porozmawiać o procesie ogólnie

Sformułuj recenzję wideo - analizujemy wideo z formy ćwiczeń i przekazujemy informacje zwrotne; przeglądy te planujemy co tydzień, ale w razie potrzeby będziemy je wykonywać częściej lub rzadziej

Aby pomóc w ocenie postępów, dołączono narzędzia do śledzenia odżywiania, ćwiczeń, statystyk ciała i nie tylko. Łatwe do odczytania wykresy pozwalają zobaczyć każde ćwiczenie, dane dotyczące ciała itp. I zobaczyć, jak zmieniają się Twoje liczby w czasie.

Codzienne, cotygodniowe i comiesięczne przeglądy programu i postępów - każdego dnia, tygodnia i miesiąca będziemy przeglądać Twoje treningi i wprowadzać poprawki w razie potrzeby. Przeanalizujemy również statystyki twojego ciała, strategię żywieniową itp. I dostosujemy w razie potrzeby w oparciu o postępy.

Czego można się spodziewać po programie odchudzania


Po opłaceniu planu odchudzania dla prześlemy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem płatności, linkiem do konfiguracji aplikacji oraz dokumentami przyjęcia. 

Na podstawie informacji podanych w formularzach zgłoszeniowych oraz w ramach komunikacji z Tobą tworzymy dostosowany do Ciebie program szkoleniowy,

który:

Jest zbudowany zgodnie z Twoim harmonogramem

Odpowiedni do Twojego poziomu sprawności

Koncentruje się na rodzaju ćwiczeń zgodnych z Twoimi celami i zainteresowaniami

Przestrzega zasad programowania ćwiczeń, takich jak specyfika, periodyzacja, progresja, różnorodność itp.

Wykonujesz treningi w ciągu tygodnia, a my udzielamy informacji zwrotnych w razie potrzeby. W dowolnym momencie możesz użyć aplikacji do wysłania wiadomości. Proces przebiega w ten sposób przez cały czas pracy z nami.

Wszystkie programy odchudzania są w toku i podzielone na cykle treningowe trwające 12 tygodni (trzy miesiące). Możesz płacić za trzy miesiące lub płacić co miesiąc. Obie opcje płatności powtarzają się do momentu anulowania. Możesz anulować w dowolnym momencie.

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ !!!

Otrzymasz mieszankę podnoszenia ciężarów, która pomoże Ci zbudować odpowiednią sylwetkę, oraz treningi typu „Challenge”, które pomogą Ci spalić tłuszcz i uzyskać lepszą kondycję. Typowa struktura to 3-4 treningi siłowe i jeden trening Challenge na tydzień. Większość treningów można ukończyć w 30 minut lub mniej, dzięki czemu można je dopasować do napiętego harmonogramu (chociaż bardziej zaawansowane programy mogą zająć około 45 minut).
PROGRAM - INDYWIDUALNY PLAN TRENINGOWY

Niezależnie od tego, czy chcesz stracić niechcianą wagę, wzmocnić mięsnie, poprawić kondycję, ten program jest dla Ciebie.
Wykorzystane róznych technik oraz odmian ćwiczeń przyniesie pożadany efekt.
Masz kontrolę nad zmianami, takimi jak liczba dni w których możesz ćwiczyć, a także dostępny sprzęt. Ułatwiamy to, planując każdy dzień, każde ćwiczenie indywidulanie do twoich celów.
To jest Twój spersonalizowany plan fitnes - zaprojektowany specjalnie dla Twoich wymagań.
Powodzenia i pamiętaj, aby pozostać zaangażowanym.

PROGRAM - TRENING SIŁOWY

Niezależnie od Twojego konkretnego celu, możemy stworzyć program treningu siłowego online dla mężczyzn i kobiet dostosowany do Twoich potrzeb. Nasze plany treningu siłowego są idealne dla każdego, w tym dla mężczyzn, kobiet, biegaczy, sportowców, początkujących . Programy te są dostosowane do miejsca treningu i możesz wykonywać treningi w dowolnym momencie, co oznacza, że możesz je wykonywać w domu, na siłowni lub w dowolnym miejscu, w dzień lub w nocy. 

Jako trenerzy siłowi online zaprojektujemy program treningu oporowego, który jest dostosowany do Twoich potrzeb i celów, i pomożemy Ci zrozumieć, jak wdrożyć program treningu siłowego. Przeanalizujemy Twoje wyniki treningu siłowego, wprowadzimy poprawki i przedstawimy wszelkie dodatkowe zalecenia. Dodatkowo, jeśli prześlesz filmy z wykonywania ćwiczeń, przeanalizujemy Twoją formę i zaproponujemy ulepszenia. Ponadto zawsze jesteśmy dostępni do pomocy za pośrednictwem wiadomości i poczty elektronicznej.

Co dostaniesz:

 • Łatwy do wykonania program, który pomoże poprawić Twoją siłę i sylwetkę
 • Zawsze dostęp do trenera za pośrednictwem wiadomości
 • Filmy demonstracyjne wszystkich ćwiczeń wraz z komentarzem i tekstem
 • Ćwiczenia, które pomogą Ci prawidłowo wykonywać ruchy
 • Docelowe wartości kalorii i makroskładników odżywczych, które pomogą osiągnąć cele związane z siłą i wyglądem
 • Regularne informacje zwrotne dotyczące odżywiania i modyfikacja celów żywieniowych.
 • Trening, a także śledzenie statystyk ciała i wykresy, które pomogą Ci łatwo zobaczyć swoje postępy
 • Regularne sprawdzanie postępów i programu z modyfikacjami i opiniami, które pozwolą Ci robić postępy
 • Spersonalizowany pulpit nawigacyjny do przeglądania programów, śledzenia wyników itp. Za pomocą wersji mobilnej lub stacjonarnej aplikacji szkoleniowej

Czego można się spodziewać po programie treningu siłowego online

Po opłaceniu programu szkoleniowego i po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty prześlemy link do konfiguracji  i dokumenty przyjęcia. 

Po skonfigurowaniu aplikacji i skompletowaniu dokumentów dokonamy przeglądu i w razie potrzeby zadamy dodatkowe pytania. W oparciu o informacje podane w formularzach zgłoszeniowych i poprzez naszą komunikację z Tobą, tworzymy dostosowany do Ciebie program online, który:

 • Jest zbudowany zgodnie z Twoim harmonogramem
 • Koncentruje się na rodzaju ćwiczeń odpowiednich do Twoich celów i zainteresowań
 • Postępuje zgodnie z zasadami programowania ćwiczeń, takimi jak szczegółowość, periodyzacja itp.
 • Obejmuje wszystkie zestawy, powtórzenia itp.


Wprowadzamy plan treningu siłowego na Twoje konto . Możesz przeglądać różne treningi , na stronie planu treningu siłowego. Każde ćwiczenie zawiera instruktaż wideo, a każdy trening zawiera tekstowe wyjaśnienie, jak śledzić, jak długo odpoczywać, jak bezpiecznie wykonywać treningi itp.

 

PROGRAM - TRENING FITNESS

Ten program pomoże Ci poprawić siłę, wydolność, kondycję i mobilność w jednym spójnym podejściu. W miarę ewolucji plan ewoluuje, a my wirtualnie współpracujemy z Tobą, aby mieć pewność, że Twoje postępy są zawsze do przodu.

Niezależnie od dokładnego podejścia, jako trenerzy fitness online, możemy stworzyć program treningu fitness, który pomoże Ci stać się najbardziej wysportowaną wersją siebie. Ponadto zawsze jesteśmy dostępni do pomocy za pośrednictwem wiadomości za pośrednictwem używanej przez nas aplikacji szkoleniowej.

Masz również możliwość przesuwania treningów po kalendarzu, aby nigdy nie przegapić, jeśli coś się wydarzy.! Ponad 90% osób, które zapisują się na nasze programy kontynuuje naukę w kolejnych programach, a wiele pracuje ze nami od lat !!
PROGRAM- TRENING GUMAMI OPOROWYMI

Taśmy treningowe są niezwykle pomocnym przyrządem do ćwiczeń, który pozwala na poprawę kondycji w zaciszu domowym, jak i na siłowni. Nazywane również taśmami oporowymi lub gumami do ćwiczeń, wszystkie służą temu samemu celowi, aby zapewnić formę gładkiego, elastycznego oporu podczas rozciągania. Pozwala to efektywnie wykonywać różnorodne ćwiczenia dla każdej grupy mięśni. Opaski zapewniają mniejsze napięcie stawów w porównaniu ze standardowym sprzętem lub wolnymi ciężarami, dzięki czemu są bezpieczniejsze i odpowiednio celują w mięśnie. Nasze programy są dostępne na trzech trudnych poziomach, które stanowią prawdziwe wyzwanie dla elitarnych sportowców, a także są wystarczająco podstawowe dla początkujących. Zacznij osiągać swoje cele już dziś, korzystając z naszych niestandardowych treningów!

PROGRAM- TRENING W DOMU

Być może najbardziej onieśmielającym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o dodaniu ćwiczeń lub sprawności do swojego życia może być wejście do prawdziwej siłowni.To jeden z głównych powodów, dla których w BODY TEMPLE stworzyliśmy kompletny plan treningu całego ciała, który można wykonać w zaciszu własnego salon. Uzyskaj wszystkie korzyści płynące z ćwiczeń, zajmując zaledwie kilka miejsc na podłodze i parę hantli - lub parę puszek z jedzeniem z szafki. Nasze treningi będą dostosowane do Twoich osobistych celów i poziomu sprawności. Te treningi są również doskonałą opcją dla tych, którzy nie mogą dotrzeć na siłownię, często podróżują lub po prostu chcą wypróbować alternatywny plan ćwiczeń, który działa.

PROGRAM-WIRTUALNY TRENING OSOBISTY

Zachowaj formę z dowolnego miejsca dzięki nowym wirtualnym treningom osobistym . Nasi trenerzy fitness mogą dostosować program dla Ciebie , używając sprzętu domowego lub żadnego sprzętu . Przedstaw nam swoje cele, a następnie spotkaj się przez Zoom, aby przejść wspaniały trening z kompetentnym trenerem . Zachowaj odpowiedzialność i poprawiaj swoje wyniki dzieki regularnym sesjom planowanym co tydzień .

PROGRAM- ĆWICZENIA DLA SENIORÓW

Trening można rozpocząć w każdym wieku . Ludzie w każdym wieku musieli znaleść sposoby na dopasowanie się do formy, gdy harmonogramy zostały zakłócone a rutyna wywrócona do góry nogami i w grę wchodzą czynniki ryzyka COVID-19 . Te zmiany są powodem powstania cyfrowych opcji fitness dla seniorów .Każdy chce być silny i sprawny , a to oznacza poprawę siły rdzenia, postawy i wytrzymałości układu sercowo- naczyniowego. Kupując ten pakiet otrzymujesz dostęp do całej bazy filmów skierowanych dla seniorów .

BMI
BMR