Programy treningowe
PROGRAM - UTRATA WAGI

Dla kogo jest ten program !!!

Ten plan odchudzania jest dla Ciebie! Jeśli jesteś gotowy, aby schudnąć, zmienić skład ciała i uzyskać formę, ten program Ci w tym pomoże. Obecnie program odchudzania nie jest uniwersalny - tworzymy programy dostosowane do Twoich potrzeb. Oznacza to, że możesz ważyć 115 kg lub 250 kg, a my stworzymy program odchudzania dostosowany do Twoich potrzeb.

Program odchudzania będzie ukierunkowany na poprawę składu ciała, a także poprawę kondycji poprzez zmiany odżywiania, trening oporowy i cardio. Chociaż będziemy skupiać się na zmianach całego ciała i sprawności, pomożemy Ci również skupić się na obszarach, w których najbardziej zależy Ci na poprawie, takich jak wygląd lub kondycja, lepsze pośladki lub szybsze bieganie, zgrabne nogi lub duże przysiady itp.

Co zyskujesz dzięki programowi odchudzania 


Plan treningowy dostosowany do Ciebie na podstawie Twoich celów. Może to obejmować cardio, pracę siłową, mobilność itp., A plan może być oparty na domu, na siłowni. Twoja sytuacja pomaga określić plan, który dla Ciebie przygotujemy.

Nieograniczone wsparcie ode mnie za pośrednictwem wiadomości. Skontaktuję się z Tobą co najmniej raz w tygodniu, choć często częściej, i możesz skontaktować się ze mną w dowolnym momencie, aby zadać pytania, zgłosić wątpliwości lub po prostu porozmawiać o procesie ogólnie

Sformułuj recenzję wideo - analizujemy wideo z formy ćwiczeń i przekazujemy informacje zwrotne; przeglądy te planujemy co tydzień, ale w razie potrzeby będziemy je wykonywać częściej lub rzadziej

Aby pomóc w ocenie postępów, dołączono narzędzia do śledzenia odżywiania, ćwiczeń, statystyk ciała i nie tylko. Łatwe do odczytania wykresy pozwalają zobaczyć każde ćwiczenie, dane dotyczące ciała itp. I zobaczyć, jak zmieniają się Twoje liczby w czasie.

Codzienne, cotygodniowe i comiesięczne przeglądy programu i postępów - każdego dnia, tygodnia i miesiąca będziemy przeglądać Twoje treningi i wprowadzać poprawki w razie potrzeby. Przeanalizujemy również statystyki twojego ciała, strategię żywieniową itp. I dostosujemy w razie potrzeby w oparciu o postępy.

Czego można się spodziewać po programie odchudzania


Po opłaceniu planu odchudzania dla prześlemy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem płatności, linkiem do konfiguracji aplikacji oraz dokumentami przyjęcia. 

Na podstawie informacji podanych w formularzach zgłoszeniowych oraz w ramach komunikacji z Tobą tworzymy dostosowany do Ciebie program szkoleniowy,

który:

Jest zbudowany zgodnie z Twoim harmonogramem

Odpowiedni do Twojego poziomu sprawności

Koncentruje się na rodzaju ćwiczeń zgodnych z Twoimi celami i zainteresowaniami

Przestrzega zasad programowania ćwiczeń, takich jak specyfika, periodyzacja, progresja, różnorodność itp.

Wykonujesz treningi w ciągu tygodnia, a my udzielamy informacji zwrotnych w razie potrzeby. W dowolnym momencie możesz użyć aplikacji do wysłania wiadomości. Proces przebiega w ten sposób przez cały czas pracy z nami.

Wszystkie programy odchudzania są w toku i podzielone na cykle treningowe trwające 12 tygodni (trzy miesiące). Możesz płacić za trzy miesiące lub płacić co miesiąc. Obie opcje płatności powtarzają się do momentu anulowania. Możesz anulować w dowolnym momencie.

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ !!!

Plan treningowy + Dieta
Dieta
Plan treningowy
1 miesięcy
Abonament na 1 miesiąc
3 miesięcy
Abonament na 3 miesiąc
6 miesięcy
Abonament na 6 miesiąc
12 miesięcy
Abonament na 12 miesiąc
BMI
BMR